Geçmiş Turlarımız

BUDAPEŞTE

Tarihi ve eşsiz güzellikte olan Macaristan`ın başkenti Budapeşte’ de sizde haftasonu şehir turu yapmak ve anlatılmaya değer anılarınızın arasında bu şehrede yer vermek istiyorsanız 03 Kasım 2016 başlayacak ve 07 Kasım 2016 sona erecek olan turumuzda sizde yerinizi ayırtın.

budapest

1. GÜN: Heathrow, Londra, havaalanından İngiliz Havayolları ile Budapeste Havaalanına uçuş, havaalanından otele transfer. Otele yerleştikten sonra öğlen serbest zaman.

2.GÜN: Sabah kalvatısından sonra yarım günlük şehir turumuz için lobide buluşuyoruz. Şehir turumuz boyunca gezip göreceğimiz yerler arasında yer alan Matthias Kilisesi, Balıkçılar Tabyası, Gillert Tepesi burdan da ünlü Merkez Markete, Avrupa’nın en büyük olan dini binası Sinagog’u, Chain Köprüsü, Meclis binası, Kahramanlar Meydanı gibi bir çok önemli meydalar ve yapılarla sizleri buluşturuyor. Balıkçılar Tabyasının muhteşem panoraması yada Gillert Tepesinden eşsiz güzellikte olan şehir manzarası ile anılarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Yarım günlük turumuz bittikten sonra öğlen serbets.

3.GÜN: Kahvaltı sonrası tam gün turumuzu için lobide buluşuyoruz. Bu turumuzda Macaristan’ ın Tuna Nehri boyunca yerleşmiş olan en güzel üç şehri Esztergom, Visegrad ve Szentendre’ yi ziyaret edeceğiz.

Esztergom: Bu şehir geçmişte Macaristan’ ın başkentiydi ve şuanda Katolik Kilisesinin merkezi durumdadır. Burada Macaristan’ın en büyük Kathedralinin ziyaret edeceğiz.

Visegrad: Mongol işgalinden sonra 13. yüzyılada yeni bir temel inşa edildi. Burdan tepeye çıktığınızda Tuna Nehri’ nin nefes kesen görüntüsüne şahit olacaksınız.

Szantendre: Orta Çağ kalıntılarının üzerine kurulmuş olan küçük bir barok şehridir. Bu şehir daha çok Sanat ve Sanatçı kasabası olmak üzürende durmuştur. Tarihin merkezinde, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarda gezerken barok tarzı evelerede rastlamanız kaçınılmaz bir güzellik.

Turumuz bu son şehrin gezilmesinden sonra sona eriyor ve otele geri dönüyoruz.

4.GÜN: Bütün gün serbest.

5.GÜN: Öğleden sonra otel lobisinde buluşup Budapeşte Havaalanına gidiyoruz ve burdan Heathrow Havaalanına varış için check in işlemlerimiz yapılıyor ve uçuş için uçağa biniyoruz.

Turumuza dahil olan hizmetler;

 • 4 gece 5 günlük otel konaklaması, kahvaltı dahil,
 • İngiliz havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti,
 • Havaalanı otel ve tekrar havaalanı dönüşlü transferler,
 • İngilizce tur rehberi,
 • Yarım günlük şehir gezisi,
 • Tam gün şehir gezisi
 • Bazı yerlere giriş ücreti

 

 

BARCELONA 

 

Sizde dolu dolu vakit geçireceğiniz bir tura katılmak istiyorsanız, 15 Nisan ve 19 Nisan tarihileri arasında düzenlenmiş olan Barcelona turunu kaçırmayın.

1. Gün: Heathrow, Londra, havaalanından İngiliz Havayolları ile Barcelona Havaalanına uçuş, havaalanından otele, Four Points by Sheraton Diagonal, transfer. Otele yerleştikten sonra serbest zaman.

2. Gün: Kahvaltı sonrası yarım gün şehir turuna başlangıç. Şehir turunda ziyaret edilecek bazı yerler, şehrin Eixample bölgesi burada görülecek yerler Gran Via, Arc de Triun, Colombus büstü. Daha sonra turmuzda Barcelona’ nın seçkin meydanlarından biri olan Paseig de Gracia gidiş ve burada görülecek bazı eserler Gaudi’s Batlo ve Mila. Barcelona’nın en önemli eseri olan Sagrada Familia kilisesi ziyareti. Turumuz deniz kenarı, olimpik alan ve benzeri yerlerin ziyareti ile son buluyor.

Öğlen serbest.

3. Gün: Tam gün serbest.

4. Gün: Kavhaltı sonrası tam gün yapılacak olan Montserrat ve Sitges turu. Montserrat bölgesinde 11. Yüzyılın başlarında bulunmuş olan Santa Maria manastırı, Catalonia’da çok ünlü olan “Black Madonna” ziyareti ve bu bölgede tur rehberi ile geçirilecek zaman. Burdan ayrılıp Deniz kenarında bulunan bir diğer bölge Sitges’e varış. Burda yapılacak olan geç öğle yemeği ve geçirilecek serbest Zaman sonrasında otele dönüş.

5. Gün: Barcelona havaalanından İngiliz Havayolları ile Heathrow, Londra, dönüş.

Turumuza dahil olan hizmetler,

 • 4 gecelik oda kahvaltı konaklama,
 • İngiliz havayolları ile gidiş-dönüş uçak bileti,
 • Havaalanı, otel ve havaalanı, tur transferleri,
 • Sagrada Familia kilisesi girişi,
 • Yarım gün ve tam gün turlar,
 • Tur rehberi.

Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. sevenhills.tr.uk@gmail.com